Новини
VoLLand відвідав Міжнародну агропромислову виставку «AGROEXPO – 2016»
07.10.2016

VoLLand відвідав Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO – 2016» з 29 вересня по 01 жовтня. На виставці були широко представлені сільськогосподарські машини провідних вітчизняних та закордонних виробників. Також відвідувачі мали змогу ознайомитись із новинками продукції VoLLand,  а саме дві моделі розкидачів органічних добрив з вертикальними і горизонтальними бітерами та двохосний візок для транспортування жаток.

20160930_120051 20161001_093803 P60929-092704 20160930_120128 20160930_132100 20160930_115730

 

Volland презентуватиме свої новинки у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO – 2016»!
23.08.2016

Запрошуємо Вас на Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO – 2016», щоб відвідати стенд торгової марки VoLLand в секторі N місце 8.Виставка відбудеться з 29 вересня по 01 жовтня 2016 року у виставковому комплексі «АгроЕкспо», за адресою м. Кіровоград, вул. Мурманська, 8.

Нами будуть представлені розкидачі органічних добрив Helios 14 та Helios 14 C, відповідно з вертикальними і горизонтальними розкидаючими органами для удобрення землі гноєм, вапном, компостом, курячим послідом та іншими добривами.Також двохосний візок для транспортування жаток комбайнів шириною до 30ft.

Основною метою нашої участі є демонстрація нових товарів нашого підприємства у сфері сільськогосподарських машин, розширення клієнтської бази.12745962_1087518157937815_3087718867962172297_n

На виставці Ви зможете:
• Познайомитись з технікою власного виробництва – ТМ «VoLLand» та отримати консультації з питань застосування розкидачів органічних добрив та візків для перевезення жаток.
• Отримати рекламні матеріали та запитати в наших працівників все, що Вас цікавлять по нашій техніці.
• Оцінити співвідношення якості і ціни.
• Порівняти розкидачі органічних добрив та візки для транспортування жаток ТМ «VoLLand» з іншими виробниками та оцінити їх.
• Заключити договори або розглянути варіанти співробітництва з нашим підприємством, так як передбачені знижки для усіх, хто заключить договір саме на виставці.

Запрошуємо до участі та співпраці всі сільськогосподарські підприємства з метою отримання якісної сільгосппродукції! Ми будемо раді кожному з Вас!
З повагою,
Команда «VoLLand»

“VoLLand” демонструє новинки на ринку розкидачів органічних добрив!
03.05.2016

 

На сьогоднішній день запущено виготовлення двох нових моделей розкидачів органічних добрив ТМ “VoLLand”.

Для оцінки якості товару були випробування ще в 2015 році фермерськими господарствами Волинської області.

За їх словами до розкидача органічних добрив висувалися спеціальні вимоги, які він повністю задовольнив:

  • великий об`єм кузова для внесення більшої кількості поживних речовин за один рейс;
  • рівномірність розподілу органічних добрив;
  • мінімізація ущільнення грунту при роботі;
  • велика ширина захвату;
  • висока продуктивність та надійність;

Перша модель Helios 14 використовуватиметься для внесення твердих добрив: гній, торф, вапно. Друга модель Helios 14 С призначена для ефективного внесення таких цінних добрив, як курячий послід, грунт з відстійника, вапно, компост, дефект.

Розкидачі агрегуються з трактором тягового класу два з половиною, які мають виводи для приєднання гідравлічної системи, пневматичної гальмівної системи, електрообладнання. Основними частинами розкидачів є: кузов, рама, розкидаючий орган, тандемний балансирний агрегат, гальмівна система, трансмісія, транспортер, гідравлічна система приводу транспортера та висування заднього гідроборту, електрообладнання. Вантажна платформа виготовлена з конструкційної сталі, яка дає можливість зменшити загальну вагу і виготовити надзвичайної міцності платформу. Ходова система, що використовується – типу тандем. Високопродуктивний двохшнековий розкидаючий орган забезпечує рівномірну ширину розкидання 10 м та більше. Фрезерні шнеки із зносостійкими зубцями забезпечують потік рівномірно подрібненої маси. Кузов являє собою суцільну ванну з надставними бортами конічної форми, які збільшують місткість розкидача, а його герметичність дозволяє перевозити і розкидати навіть в`язкотекучі матеріали.

За допомогою гідравлічного перекидаючого циліндра, що розташований на дишлі, регулюється розкидання добрив.
Гідравлічний циліндр на дишлі оптимізує площу розкиданняі, а саме змінюється нахил причепа, а отже, і ширину розкидання.

За допомогою карданного валу оптимізований привід розкидача. Точну норму внесення забезпечує швидкість руху рухомого дна і стінки,що регулюється за допомогою механічного або електричного потенціометра.

ТОВ “Негабарит – Сервіс” випускатиме візки для перевезення жаток під новою торговою маркою “VoLLand”.
02.04.2016

Уже в травні 2016 року ТОВ “Негабарит – Сервіс” планує вивести на ринок нову торгову марку “VoLLand” і здивувати покупців новинками сільськогосподарської техніки.

Назва “VoLLand” виникла від слів “Волинський край”, так як підприємство територіально знаходиться у Волинській області, де одною з провідних галузей економіки є аграрний сектор.

Ми стежимо за напрямками розвитку сільського господарства, щоб гарантувати споживачам високу європейську якість нашої продукції.

Торгова марка “VoLLand” стала новим напрямком у діяльності підприємства, що націлена тільки на розвиток сільського господарства і зростання лояльності до нашої техніки в фермерів та аграріїв. Працівники підприємства ставлять перед собою завдання здобути імідж якісного виробника сільськогосподарської техніки, не тільки на українському ринку, але й країн близького зарубіжжя.

ТМ “VoLLand” в першу чергу буде використовуватись для випуску візків, що транспортують жатки комбайнів, як вітчизняних так іноземних виробників. Після модернізації, на основі зібраних даних за попередні роки, продовжиться випуск трьох моделей з шириною захвату від 6,5 до 10 метрів.

Простота конструкції,  легкість експлуатації та італійські комплектуючі, що відповідають міжнародним вимогам і стандартам якості, збільшують конкурентоспроможність виробу на ринку сільськогосподарської продукції. Підприємство – виробник гарантує справну роботу візка протягом 12 місяців з дня відвантаження споживачеві, при дотриманні умов експлуатації, транспортування і зберігання.